dzisiaj w pracy żegnamy koleżankę, która odchodzi na emeryturę i wraca do Polski. Jest bardzo pogodną i przesympatyczną kobietą, dlatego zrobiłam dla niej kartkę w słonecznych ciepłych klimatach. Aby się nie zniszczyła owa kartka - schowałam ją w pudełeczko, które również ozdobiłam.