Pokazywanie postów oznaczonych etykietą panel. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą panel. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 3 października 2017

Kartka z cytatem

Cześć,
karteczka z bardzo pozytywnym cytatem jest moją dzisiejszą inspiracją dla Was. 
Do jej przygotowania natchnęła mnie miłość i samo życie.
Miłego oglądania :)




 Tekturki, które uzyłam w pracy:


pozdrawiam,



sobota, 4 marca 2017

Urodzinowy album

Cześć,
dzisiaj moja kolej na przedstawienie inspiracji specjalnie dla Was. 
Przygotowałam album urodzinowy, którego okładkę ozdobiłam pieknymi papierami naszej projektantki Agi Borysewicz. z wykorzystaniem oczywiście cudnych tekturek - tła i ornamentów. 




Przydasiowo:

pozdrawiam,

niedziela, 19 lutego 2017

Pożegnanie koleżanki w słonecznym klimacie

Cześć,
dzisiaj w pracy żegnamy koleżankę, która odchodzi na emeryturę i wraca do Polski. Jest bardzo pogodną i przesympatyczną kobietą, dlatego zrobiłam dla niej kartkę w słonecznych ciepłych klimatach. Aby się nie zniszczyła owa kartka - schowałam ją w pudełeczko, które również ozdobiłam.
(dzisiaj dużo zdjęć - miłego oglądania )



Przydasiowo:

pozdrawiam,

środa, 23 listopada 2016

Chusteczkownik

Witajcie 

Dzisiaj przychodzę do Was z pudełkiem na chusteczki.
Do jego ozdobienia użyłam panela z kołami.
Nakleiłam pocięte elementy na tekturową bazę, pokryłam czarnym gesso.
Pomalowałam całość metalicznym brązem.
 Potem pokryłam nierównomiernie różnymi błyszczącymi mgiełkami.



 Pozdrawiam
PaNaKo

wtorek, 27 stycznia 2015

Romantyczna kartka z tekturowym panelem

Witajcie Kochani :)

Święto zakochanych już niebawem więc przygotowałam kartkę w tematyce miłosnej z wykorzystaniem ozdobnej tekturki panelowej.




Użyłam:

 

Pozdrawiam ciepło i życzę Wam wielu kreatywnych chwil w Nowym Roku :)