Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ozdoba. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ozdoba. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 19 grudnia 2022

Jadą, jadą sanie...

 Witajcie:)

Już za kilka dni święta Bożego Narodzenia

a więc czas na świąteczne dekoracje:)

U mnie w tym roku, większość dekoracji bożonarodzeniowych

wykonam sama. 

Oto jedna z nich: "Zaprzęg Reniferów 3D duży",

 który pokolorowałam tuszami Archival Ink.

W saniach umieściłasm sztuczne gałązki oraz choinki,

oraz tekturkowe "Prezenty pod choinkę" ,

które również pokolorowałam tuszami Archiwal Ink.

Całość przyprószyłam śniegiem.




Użyłam:

Pozdrawiam:)


 

niedziela, 29 listopada 2020

ŚWIĄTECZNY TAG

 Witajcie :) 

Przygotowałam dziś zawieszkę, tag świąteczny.

Czerwień nie należy do moich ulubionych kolorów, ale kiedy przychodzi czas Świąt Bożego Narodzenia nabiera on całkiem innego wymiaru, i chętnie tworzę ozdoby właśnie czerwone :)








Tekturki :




Dziękuję Wam za dzisiejsze odwiedziny, 

wpadnijcie znów!




piątek, 9 października 2020

FLOWERY SWEETNESS

 Ten tamborek czekał na moim biurku już od dłuższego czasu, 

kiedy dotarła do mnie najnowsza kolekcja Flowery sweetness,

 wiedziałam że pierwszy tamborek powstanie właśnie z tymi papierami.

Tekturki i kwiaty również znajdziecie na sklepowych półkach .

 Przedstawiam Wam ozdobę do dziewczęcego pokoju, 

pełną wróżkowych opowieści :)








Materiały ze sklepu:






Dziękuję za dzisiejsze odwiedziny,

do zobaczenia!