piątek, 14 lutego 2025

LAYOUT ŚLUBNY "Wyjątkowy dzień"

 Witaj w walentynkowy wieczór!

Planowałam pokazać Ci dziś coś innego, ale... Dzień Zakochanych jest tylko raz w roku, więc uznałam, że warto go scrapowo celebrować. A ponieważ naszła mnie ochota na przeglądanie mojego ślubnego albumu, to przy okazji szybciutko stworzyłam romantyczny layout ze zdjęciem z tego Wyjątkowego Dnia.

Jako bazę wykorzystałam malinową kolekcję od Lemoncraft. Ma ona w sobie wiele ślicznych grafik do wycięcia i nie mniej piękne tła, dzięki którym mój scrap otrzymał solidną, łatwą do pracy podstawę.

Jak bez papieru nie byłoby bazy, tak bez tekturek nie stworzyłabym kompozycji! Elementem absolutnie obowiązkowym w tej pracy były dla mnie taśmy filmowe, które są chyba moim ulubionym dodatkiem na LO. Elegancji i uczucia wizualnego przepychu dodaje ramka Anna, którą... pocięłam. Dzięki temu zabiegowi stała się kilkoma subtelnymi dekorami, które wkleiłam tu i tam.

Layout bez napisu? Nie u mnie! Wybrałam tekturkę, której przesłanie idealnie pasuje do zdjęcia - Wyjątkowy Dzień. Dodałam jeszcze kilka mikro serduszek i odrobinę chlapnięć na koniec... i już! Całość pracy zajęła mi nieco ponad pół godziny.

Chętnie poznam Twoją opinię o tej pracy. A tymczasem... zapraszam do Crafty Moly po materiały do stworzenia takiego layoutu - całą listę wraz z linkami zamieszczam poniżej.

Pozdrawiam,




Użyłam:

  

 





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za wszystkie komentarze serdecznie dziękujemy :)
Thank you for your comments :)