piątek, 3 stycznia 2014

Project Life 2014 i .. witam!

Hej! To dla mnie podwójne wejście, nie dość, że przywitał nas nowy rok to po raz pierwszy pojawiam się tutaj, na blogu sklepu Crafty Moly! Ciut się denerwuję, ale ...
Z wielką radością dołączyłam do zespołu DT i bardzo dziękuję za zaproszenie :) Mam nadzieję, że moje prace Was zainspirują i zmotywują do twórczego działania :)

Na początku się przedstawię, choć pewnie część z Was mnie kojarzy - Marta Zaborowska, Pejtoon z Kaszub, żona kochanego męża z wykształcenia inż. transportu, a od 7 lat scraperka :) Uzależniona scraperka! Przede wszystkim od tekturek, stempli i Copic'ów, bo uwielbiam kolorować.
Pisać o sobie nie przepadam, więc przejdę do konkretów :)

Na dziś przygotowałam pracę dość osobistą i bardzo związaną z Nowych Rokiem - gruby notes z miejscami na zdjęcia, coś w stylu Project Life, gdzie będę umieszczać najważniejsze chwile, momenty z mojego życia w 2014 r.
Okładkę ozdobiłam stempelkiem ORNAMENT, który jest bardzo ładny i klasyczny, bo pasuje prawie wszędzie! Oraz dodałam też tekturki ukochane zawijasy narożnikowe (upycham je zawsze i wszędzie)
i fantastyczną ramczkę w kwiatuszki!!
Tekturki potraktowałam disterssem, żeby bardziej pasowały do całości :)Uwielbiam robić takie pamiątki! To frajda, choć wymaga systematyczności :) Ale jak sobie pomyślę, że kiedyś będzie można obejrzeć to zapełnione cudo i wrócić do tych chwil, ach! A może Wy spróbujecie swoich sił w prowadzeniu takiego dziennika?

Użyłam:


Pozdrawiam Was serdecznie, 
Marta - Pejtoon :)

2 komentarze:

  1. Notes jest boski! Ja planuje coś w rodzaju Zapamiętnika. Na adresy i niektóre wyzwania.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki :) To też fajny pomysł :) Mi zawsze umykają wyzwania, jak coś znajdę ciekawego i wykonam pracę to potem szukam i szukam, żeby ją zgłosić :)

      Usuń

Za wszystkie komentarze serdecznie dziękujemy :)
Thank you for your comments :)