niedziela, 2 października 2011

Tło - wyzwanie scrapki.pl

Oj ! obudził się we mnie duch rywalizacji :) Kolejne wyzwanie na własnoręcznie wykonane tło. Stwierdziłam , że im prościej - tym lepiej i postanowiłam użyć do tego celu jak najmniej produktów. 
Biały karton "maznęłam" od prawej do lewej tuszem Old Paper Tim Holtz - powstały poziome smugi. Następnie wytuszowałam brzegi. Tym samym kolorom odbiłam Best wishes  - stempel backgroundowy i  po bokach zawijaski. Na Best wishes nałożyłam tusz do embosingu - emboss bezbarwny - mieniący. Po przygrzaniu powstało stonowane, mieniące tło, które użyłam do zrobienia kartki . 
Stempel pomalowałam Promarkerami w tych samych odcieniach. 6 komentarzy:

 1. Hej! Trafiłam tu, oglądając prace zgłoszone na wyzwanie :) Obejrzałam wszystkie Twoje kartki (i decoupage też!) i jestem zachwycona! Zostaję na dłużej, już dodałam do obserwowanych :)

  Ta karteczka jest cudna, tło wyszło tak delikatnie :) Ja właśnie robię pracę na to wyzwanie i poszłam zupełnie w drugą stronę, nawaliłam wszystkiego jak szalona, ciekawe, co z tego wyjdzie :D :D

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super efekt uzyskałaś używając jednego koloru tuszu! Cała kartka jest utrzymana w jednej tonacji - i to wygląda bosko!

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialne, po prostu genialne !

  OdpowiedzUsuń
 4. Monochromatyczne prace są cudowne - takie lubię najbardziej. Świetny pomysł z wykorzystaniem tuszu na różne sposoby.

  Dziękuję za udział w naszym wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń
 5. WOW! przepiękne tło! efekt powalający!

  OdpowiedzUsuń

Za wszystkie komentarze serdecznie dziękujemy :)
Thank you for your comments :)